מהמקום בו אנו רואים את היופי שבך ללא גבולות...

מעצב השיער יהודה דבוש החל את הקריירה המקצועית שלו בשנת 1998 ומאז ועד היום משקיע זמן רב ברכישת ידע מקצועי,מיומנויות וטכניקות עבודה כאשר המטרה והיעד המרכזי הם להשיג שלמות תוך שליטה מלאה בכל הקשור לתחום היופי והשיער.

את לימודיו ואת ההכשרה המקצועית עבר יהודה בארץ ובחו"ל במקומות שונים בהם ביקר ואף השתתף בהשתלמויות והתמחויות במסגרת סמינרים בנושאים נבחרים מעולם השיער.

בשנים האחרונות השתתף בצילומי אופנה והיה פעיל בהפקות של קולקציות שיער בהן משלב ידע רב ויצירתיות.

את מיקום המספרה שבבעלותו בחר יהודה על פי אינטואיציה אישית ומתוך רצון להיות במרכז העיר תל אביב שם בכל יום מחדש יוצר את האופנה כאשר ההשראה והיצירתיות נובעת מתהליך ההיכרות עם המקום בשילוב של הידע וכמובן בחיבור ללקוחות המספרה.

המספרה עוצבה בסגנון קלאסי תוך שמירה על קווים נקיים ליצירת אווירה שלווה ורגועה. הצבעים השולטים בה בהירים,מבוססים על גווני הירוק הלבן והאפור כאשר המטרה הייתה ליצור חלל שקט, שמירה על תחושה חמה ונעימה לנוחות הלקוחות. האביזרים ,כלי העבודה והריהוט נבחרו למקום בקפידה בהתאמה מרבית ולהשלמת העיצוב שנבחר לחלל.

תחומי השירות מגוונים וכוללים עיצובי שיער, תסרוקות ערב, החלקות בטכניקות שונות, גוונים אופנתיים,צבעי שיער, טיפולי שיער ועור קרקפת ועוד.

הרעיון הוא ליצור אופנה בכל רגע נתון ללא הגבלה כאשר הצוות המקצועי מלווה כל לקוח/ה באופן אישי מהרגע הראשון בהגעה למספרה ועד לתוצאה הסופית.