במספרה ניתן לקבל שירות של הארכות שיער אותו אנו מעניקים ללקוחות אשר מעוניינות להשיג מראה שיער ארוך ושופע, מלא חיוניות, נפח ותנועה. לצורך כך בחרנו במותגים נבחרים ומובילים,בתוספות שיער איכותיות עשויות 100% משיער טבעי ובחומרי העבודה מדויקים על מנת שניתן יהיה ליצור אופנה תוך שמירה קפדנית על איכות ובריאות השיער.

 

תהליך הארכת השיער מתבצע לאחר ביצוע אבחון מדויק וקפדני של מצב השיער,סוג השיער. לאחר מכן אנו בוחרים את גוון הצבע הרצוי ועוברים לתהליך החיבור של התוספות בשיער הטבעי המתבצע עבור הלקוחה בטכניקות שונות ומגוונות להשגת המראה החדש.

 

הסוד של כוכבות הוליווד:

תוספות שיער טבעי היירדרימס – תוספות השיער הטובות בעולם!


חברת Hairdreams מאוסטריה הינה ספקית עולמית מובילה בשוק תוספות השיער הטבעי מזה שנים רבות. הפילוסופיה של היירדרימס שמה במרכז את ההקפדה על איכות ללא פשרות. כל קווצת שיער נבדקת ביסודיות ורק שיער בריא לחלוטין עובר את מבדקי האיכות המחמירים של היירדרימס ומשם את תהליך העיבוד העדין. התוצאה: שיער באיכות מעולה, אשר הפך לסימן ההיכר של היירדרימס -  מותג היוקרה מספר 1 בעולם!

 

כמה עובדות על תוספות שיער טבעי היירדרימס

עובדה 1

שיער היירדרימס אירופאי 100% טבעי הוא השיער האיכותי ביותר שיש!


איכות השיער של היירדרימס עושה את כל ההבדל! בהיירדרימס משתמשים באופן בלעדי בשיער שהוא 100% טבעי מהסוג המובחר ביותר, אשר נאסף בכל רחבי העולם תוך שמירה על עקרונות אתיים קפדניים.

שיער אירופאי מסוג "ספיישל" של היירדרימס ניחן באיכות ללא תחרות וזוכה למוניטין אגדי בקרב מעצבי שיער מובילים ברחבי העולם.

כל תוספות השיער ומוצרים נוספים משיער טבעי עוברים תהליך מיון ידני ועידון מורכב להשגת הבוהק, הגמישות והחיוניות המאפיינים שיער היירדרימס אמיתי. השיער שחלמת עליו עכשיו בהישג ידך- הרבה יותר מהר וללא כל מאמץ עם תוספות השיער 100% טבעי מבית היירדרימס.


עובדה 2

חיבורי הקרטין של היירדרימס הם החיבורים הקטנים בעולם!


החיבורים של היירדרימס עשויים מחומר סינתטי תרמו-אלסטי (קרטין בלשון מקצועית), פרי פיתוח מדעי בלעדי להיירדרימס. חומר זה מצטיין בתכונות יישומיות מעולות, עמידות גבוהה ותחושת נוחות טבעית. חיבורי הקרטין של היירדרימס הם החיבורים הקטנים בעולם: יותר קטנים מראש של גפרור! חיבורי הקרטין של היירדרימס בטוחים לשימוש וניתנים להסרה בקלות ובמהירות. אין קשרים ואין נפילות!

 

עובדה 3

שיטת ההלחמה נבחרה לשיטת החיבור המומלצת ביותר ע"י טובי מעצבי השיער בעולם!


כיום נחשבת היירדרימס לבעלת שיטת החיבור המתקדמת והטובה ביותר בעולם! תהליך ההלחמה נעשה בטכניקה עדינה במיוחד שאיננה פוגעת בשום אופן בשיערך הטבעי. כל קווצת שיער מחוברת לחוד בשיטה ידנית באמצעות מלחם ה-DualPower"" החדשני הכולל בקרת חום ממוחשבת. התוצאה היא תוספת שיער מדויקת במיוחד שמותאמת למאפיינים הייחודיים של  כל לקוחה. בשיטה זו החיבור עמיד לתקופה של כשישה חודשים.

1
2
3
4
5
6
7
8