הפתרון האולטימטיבי לשיער גלי עד מתולתל ו/או מקורזל– החלקות שיער מתבצעות במספרה בשיטות שונות להשגת נוחות מרבית,שמירה וטיפוח השיער.

שיטת ההחלקה משתנה בהתאם לסוגי ולמצבי השיער. החלקת שיער קלאסית או החלקה יפנית נבחרת לביצוע תוך שימוש במוצר המתאים ע"פ הנתונים הקיימים.

פעולת ההחלקה מקובלת כבר שנים רבות בענף עיצוב השיער ולאחרונה נוספו למגוון המוצרים פורמולות חדשניות אשר מאפשרות למעצבי השיער לבצע את השינוי במסגרת טיפול של החלקה יפנית תוך שמירה על איכות ובריאות השיער.

תהליך החלקת השיער נחשב למורכב יותר ולכן ישנה חשיבות גבוהה לבחירה של הטכניקה לביצוע וכמובן השימוש במוצר בעוצמה הנכונה והנדרשת.

השינוי בשיער הנו טוטאלי ומיידי ולאחר טיפול אשר נמשך מספר שעות הלקוחות נהנים מתוצאה של שיער שופע בריא וכמובן חלק יותר.

החלקה יפנית מתבצעת בשיער עם תכשירים שפותחו במיוחד לפעולה זו ואפשרית לביצוע על מצבי שיער שונים כמו על טבעי,צבוע, מובהר, או יבש. ההחלטה על התהליך הנה מקצועית ותלויה באבחון ראשוני מדויק  של איש המקצוע. בכל מקרה השיער עובר תהליך של מספר שלבים באופן מבוקר וקפדני עד להשגת התוצאה הרלוונטית.

החלקה קלאסית מאפשרת ליצור שינוי מבוקר וטיפול בשיער עם מרקם גלי עד מתולתל כאשר השאיפה היא ליצור מראה חלק ורך יותר. לנשים בעלות שיער מתולתל אשר מעוניינות להוריד נפח ולהשיג מראה רך מוצע פתרון של פתיחת תלתלים.טכניקה מיוחדת המיושמת בשיער על מנת לקבל את התוצאה כמבוקש כאשר המטרה העיקרית היא הפחתת הנפח הקיים, השגת הקלה משמעותית בכל הקשור לעיצוב ולסירוק שיער במרקם עבה.

ההמלצה של צוות המספרה:

כל לקוחה אשר עוברת את השינוי בשיערה, חייבת לדעת כי תחזוקת השיער,הטיפול בו ושמירה על התוצאה שהתקבלה בשיער ניתנת ואפשרית כאשר מצטיידים בתכשירים ייעודיים שפותחו במיוחד על מנת שניתן יהיה לטפח את השיער ולשמור על התוצאה לאורך זמן.

There is no image in this category